خانه

EHM Group Ltd

چند کلمه در مورد ما
چین EHM Group Ltd نمایه شرکت
چین EHM Group Ltd نمایه شرکت
چین EHM Group Ltd نمایه شرکت
چین EHM Group Ltd نمایه شرکت
چین EHM Group Ltd نمایه شرکت
چین EHM Group Ltd نمایه شرکت
چین EHM Group Ltd نمایه شرکت
چین EHM Group Ltd نمایه شرکت
چین EHM Group Ltd نمایه شرکت
چین EHM Group Ltd نمایه شرکت
چین EHM Group Ltd نمایه شرکت
چین EHM Group Ltd نمایه شرکت
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

EHM Group Ltd

EHM گروه با مسئولیت محدود، متخصص در درمان آب و محصولات بهداشت و درمان سالها است. با سالها تلاش، EHM توسعه یافته است تا یک شرکت تولید، فروش و خدمات پس از فروش یکپارچه سلام فن آوری است.

EHM گروه با مسئولیت محدود خود محیط کار راحت، تجهیزات پیشرفته تولید و تست، مدیریت کیفیت عالی و تیم مدیریت هماهنگ و با کارایی بالا است. ما در تعقیب مدیریت سخت، کیفیت فوق العاده ای هستیم. اکثر محصولات ما دارای گواهینامه BV، CE و SGS می باشد. در عین حال ما دارای اختراع طراحی برخی از آنها هستیم. محصولات ما و نام تجاری EHM دارای شهرت خوبی هم در داخل و هم در خارج از کشور، ما مشارکت با بسیاری از شرکت های مشهور با نام تجاری بین المللی، و محصولات ما به اروپا، شمال و جنوب امریکا، آفریقا و جنوب شرقی آسیا در بیش از 50 کشور و مناطق به فروش می رسد .

با پیروی از ایده مدیریت "فناوری به عنوان ریشه، کارکنان به عنوان پایه و اساس"، ما بهترین های ما را برای دیدار با نیازهای مشتریان تلاش خواهیم کرد. ما می توانیم جدیدترین نیازهایمان را برآورده کنیم و ارزش بازار را برای مشتریان به ارمغان بیاوریم، تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات، هنرهای عالی کار، کیفیت خوب و زنجیره تامین. برای فروشنده آن، مزایای توانایی EHM و راهکارهای پیشرفته تولید، شامل کاهش زمان به بازار، کم هزینه تولید، بهبود بهره وری، محصول بهینه شده، فرم های همکاری انعطاف پذیر و سیاست های مختلف ترجیحی دولت است. EHM به ارائه فروشنده خود با سطوح خدمات بالقوه و راه حل های نوآورانه در مهندسی محصولات، هزینه، قابلیت اطمینان و تحویل به موقع اختصاص یافته است.

برای اطمینان از این که بالاترین استانداردهای کیفیت را برآورده می کنند، طراحی برای کیفیت، طراحی برای قابلیت اطمینان و طراحی برای فن آوری های ایمنی در سراسر توسعه محصول اجرا می شود. کارگران ما برای درک کیفیت کیفیت EHM (EHM) آموزش دیده اند و بخشی از راه حل جامع کیفیت هستند. به عنوان بخشی از تعهد ما به بهبود مستمر، نظرسنجی رضایت مشتری از ورودی برای به طور مداوم ارتقاء سطح عملکرد آن استفاده می کند.

سفارشات OEM / ODM خوش آمدید.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : EHM

تعداد کارمندان : 150~200

فروش سالانه : 10 Million-20 Million

سال تاسیس : 2007

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

2007 ژوئیه، E-healthmanufacturer Co.، Ltd در هنگ کنگ تاسیس شد. در همان زمان این دفتر در شهر گوانگژو، چین تاسیس شد.

پس از 2 سال بازار هدف دقیق، همراه با کار تیمی همکاری و عالی، ما با موفقیت از بحران اقتصادی عبور می کنیم و حتی بیشتر در مرحله توسعه و سریعتر قرار گرفتیم. ما در حال تبدیل شدن به یک رهبر بازار محصولات خانگی و مراقبت های بهداشتی از قبیل یونیزاسیون آب قلیایی، دستگاه آبرسانی قلیایی، قلیان قلیایی آب، فلاسک آب آلکالن، چوب آب آلکالنی، دستگاه اسپری پا یون دگزاگکس و دیگر محصولات بهداشتی در خانه است.

در سال 2009، دفتر ما را به یک منطقه صنعتی در سطح ملی نقل مکان کردیم و کارخانه چینی سرزمین اصلی ما در شهر گوانگژو چین تاسیس شد. در همان سال، ما 2 شرکت شعبه را در شهر پکن و تایوان شهر باز کردیم تا بازاریابی داخلی چین را شروع کنیم. ما علامت تجاری خودمان EHM و YIJIAN را در سرزمین اصلی چین ثبت کرده ایم.

در سال 2010، نام شرکت ما E-healthmanufacturer Co.، Ltd به EHM Group Ltd. تغییر یافت. از آن لحظه، شرکت ما شروع به مدیریت Collectivize کرد. ما بیش از 4000 متر مربع کارگاه کارخانه داشتیم؛ بیش از 15 فروش مردان و بیش از 10،000،000 دلار فروش سالانه. ما بسیاری از احترام و ستایش از مشتریان ما در سراسر جهان به دست آوردیم.

و در ابتدای سال 2012، ما 2 شرکت دیگر را تاسیس کردیم. یکی از شرکت EHM Herbs Co.، Ltd است که برای بازاریابی پد های بهداشتی / پچ های بهداشتی، و پد های لاغری و زیبایی ویژه است. یکی دیگر از Shanxi Yijian حفاظت از محیط زیست علوم و فناوری شرکت،

در سال 2013، ما در حال پیشرفت در بخش مراقبت های بهداشتی خود هستیم. ما یک شرکت تجهیزات پزشکی را که تولید کننده دستگاه های لیزر درمان شده است، اضافه کردیم. Ltd. قدرت گروه ما در حال رشد بزرگتر و بزرگتر است.

در حال حاضر، گروه ما به شرکتی که بیش از 18000 متر مربع کارخانه و محل دفتر و بیش از 80 کارمند دارد، رشد کرده است. و با کار تیم حرفه ای ما و امکانات پیشرفته ما، ما معتقدیم که می توانیم هر گونه درخواست حرفه ای در خدمات OEM و ODM، تولید و بازاریابی را برآورده سازیم.

خدمات شرکت

ما بهترین کیفیت محصولات خانگی و محصولات مراقبت از بهداشت را با قیمت های بسیار مناسب ارائه می دهیم، از قبیل یونیزاسیون آب قلیایی، تلگراف آب قلیایی، قلیان قلیایی آب، فلاسک آب قلیایی، چوب آب قلیایی، دستگاه اسپری پا یون دودی و دیگر خانه مراقبت های بهداشتی و زیبایی را نگه می دارد. ما از خدمات OEM & ODM خوش آمدید.

شرکت تیم

1. اکتبر 2009، تیم فروش EHM ما در نمایشگاه پاییز چین Sourcing در هنگ کنگ شرکت می کند؛

2. آوریل 2010، تیم فروش EHM ما در نمایشگاه بهار چین نمایشگاه در هنگ کنگ شرکت می کند؛

3. اوت 2010، تمام کارکنان EHM در کمپ آموزش و پرورش تقویت نیروهای انسانی حضور دارند؛

4. مارس 2011، تیم فروش EHM ما در نمایشگاه بهداشت و پزشکی گوانگژو شرکت می کند.

5. مارس 2011، تیم فروش ما EHM در نمایشگاه تجهیزات آبرسانی در ایالات متحده آمریکا شرکت می کند؛

6. مه 2012، تیم فروش EHM ما در نمایشگاه 111 بهار چین واردات و صادرات (نمایشگاه کانتون) در گوانگژو شرکت می کند.

7. اکتبر 2012، تیم فروش EHM ما در نمایشگاه 112 صادرات و صادرات پاییز چین (نمایشگاه کانتون) در گوانگژو شرکت می کند.

مخاطب

نشانی: ساختمان 1، شماره 3 جاده اول Xianke، شهر هوادونگ، منطقه هوادو، شهر گوانگژو، استان گوانگدونگ، چین

  • تلفن:86-20-36548852
  • فکس:86-20-36548839
  • پست الکترونیک:Sale9@ehmglobal.com
  • زمان کاری:9:00-18:00
  • تماس با شخص: Mr. Tim Wang
  • Mobile Site